Korumax Acil Yardım ButonuPanik Butonu

Korumax Acil Yardım Butonu

korumax

Sizi, ailenizi, iş alanlarınızı sizin için değerli olanı kendimizinmiş gibi koruyacağımıza, ‘Güvendesin Türkiye’ sözünü bir slogan olarak değil yaşam biçimi olarak gördüğümüzü, Güvenliğinizi sağlarken, en üst düzey teknoloji ürünlerini kullanacağımıza, Ekibimizin her zaman donanımlı ve üst düzey eğitimde olacağına, Sizin güvenliğinizin asla ihmal edilmeyeceğine, Güvenliğin asla ve asla bir pazarlama işi olmadığına, esasın hizmet etmek olduğuna, Yapacağımız tüm yatırım ve çalışmalarda sizi en üst seviyede korumayı amaçlayacağımıza, SÖZ VERİYORUZ. KORUMAX EKİBİ Güvendesin Türkiye.

Panik Butonu

Korumax cep telefonu uygulaması ile nerede olursanız olun birkaç saniye içinde profesyonel yardıma ulaşabilirsiniz.

Cep telefonu donanımlarındaki gelişmeler artık birçok uygulamayı yanınızda taşımanıza izin veriyor. Bunların içinde en yenilerinden biri olan Korumax cep telefonu uygulaması ile sevdikleriniz 7/24 koruma altında. Akıllı telefonunuza yüklediğiniz ufak bir uygulama dosyası ile ihtiyaç duyduğunuz her an Korumax alarm gözlem merkezine Polis, Ambulans ya da İtfaiye çağrısında bulunabilirsiniz. Gönderdiğiniz bu yardım çağrıları gözlem merkezine cep telefonunuzun GPS’ inden aldığı konum bilgileri ile birlikte ulaşır. Böylece Korumax gözlem merkezi bulunduğunuz konuma saniyeler içinde talep ettiğiniz yardım çağrısına göre yetkili birimleri yönlendirir ve aynı zamanda sevdiklerinize haber ulaştırır.

Korumax Gözlem merkezine kaydınızı yaparken verdiğiniz bilgiler doğrultusunda, alarm gözlem merkezi gönderdiğiniz sinyallerde sizin belirlediğiniz prosedürleri izler ve yine sizin belirlediğiniz kişilere haber verir. Korumax’ a verdiğiniz kısa sağlık geçmişiniz (daha önce geçirdiğiniz ameliyat & hastalıklar, alerjik reaksiyon gösterdiğiniz gıda&ilaç bilgileri) ambulans çağrısı gönderdiğiniz durumlarda yönlendirilen ambulanstaki sağlık görevlilerine de bildirilir. İhtiyaç anında sizin tek yapmanız gereken cep telefonunuzda bir tuşa basmak. Korumax Alarm Gözlem Merkezi bulunduğunuz konuma saniyeler içerisinde yardım yönlendirecektir.

Acil Yardım Butonu
Korumax Yardım Butonu
Panik Butonu
Panik Butonu
Panik Butonu
korumax

Bizi Sosyal Ağlardan Takip Edebilirsiniz !