HizmetlerimizSega Elektronik & Güvenlik Hizmetlerinden Siz de Faydalanın

Güvenlik Ve Elektronik Hizmetlerimiz

 •   Elektronik-Güvenlik

  Kamera Sistemleri

  Tüm bloklar ve güvenlik noktaları fiber kablolama ile birbirine bağlı olup TCP / IP protokol üzerinden LAN / WAN haberleşmektedir. Buna Bağlı Olarak Evinizi, İş Yerinizi, ya da Güvenli olmasını istediğiniz yerleri İnternet Üzerinden Online Takip Etmenizi Sağlamaktayız.

 •   Arac-Takip-Sistemi

  İzmatik Araç Takip Sistemi

  Araç Takip Sistemini kullanarak aracınızın her an haritada nerde olduğunu online olarak görebilirsiniz.Profesyonel, 100'lerce özellikle donatılan İzmatik Takip Cihazı kaliteli donanımı, hızlı alt yapısı,kullanıcı dostu ara yüzü, düşük maliyetteki liderliği ile hergeçen gün daha da büyümektedir.

 •   Online-Alarm-Takip-Sistemi

  Korumax Alarm ve Mobil Takip Merkezi

  Kurmuş olduğumuz alarm sistemlerini 7/24 saat takip edebilirsiniz. Gelişen iletişim teknolojilerinin alarm sistemleriyle başarılı entegrasyonu, yaşadığımız mekanları hem daha güvenli kılmakta hem de alarm ve mesai takibi gibi önemli raporlama imkânları sunarak bu tür hizmetlerin gün geçtikçe daha fazla tercih edilmesini sağlamaktadır.

 •   Acil-Yardim-Butonu

  Korumax Acil Yardım Butonu

  Korumax yardım butonu ile kendinizi çok güvende hissedeceksiniz. korumak yardım butonu sizin herhangi bir zor anınızda sistemimize sinyal gönderir ve gerektiği şekilde size yardım sağlar. Polis Yardım butonu, Anbulans Yardım Butonu ve İtfaiye Yardım butonlarıyla Korumax Yardım Butonları size güven verecektir.

 •   korumax

  Korumax Güzergah Güvenlik Sistemi

  Korumax, alarm sistemlerini 7 gün / 24 saat kesintisiz izleyerek güvenliğinizi sağlayan bir izleme merkezidir. Bu görev için dizayn edilmiş özel binası, uluslararası standartlara sahip altyapısı, eğitimli personeli, insan hatasına izin vermeyen yazılım altyapısı ve 20 yılı aşkın uygulama tecrübesi ile kullanıcıların hizmet vermektedir.

 •   Arac-Takip-Sistemi

  Diğer Hizmetler

  Araçlarınızın harita üzerinde anlık olarak konumunu, yönünü, hızını, seyahat güzergâhını ve belirli bölgelere giriş ve çıkışını görebilirsiniz. Alacağınız özel raporlar (örnek: Filonuzun yakıt tüketim ortalaması, filonuzun ortalama günlük/aylık toplam kat ettiği km’yi vb.) ile aracınızın sahadaki performansını daha etkin yönetebilirsiniz.

 •  

  Online Alarm Takip

  Kurmuş Olduğumuz Alarm Sistemlerin Online Takibini 7/24 Saat Yapmaktayız.

 •  

  Online Araç Takip

  Araç Filonu İnternet Üzerinden Online Olarak Takip Edebilirsiniz

 •  

  Acil Yardım Butonu

  "Korumax Yardım Butonu" sayesinde artık güvenliğiniz gittiğiniz heryerde daima yanınızda..

 •  

  Elektronik Güvenlik

  İnsan Faktörü ve Teknolojinin Gücünü Birlikte Kullanıyoruz.

 •  

  Profesyonel Ekip

  Konusunda uzmanlaşmış olan ve en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen kadromuz her zaman yanınızda.

Bizi Sosyal Ağlardan Takip Edebilirsiniz !